T.C. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Isparta Meslek Yüksekokulu Müdürü. 2018-2019.

Akademik kariyerine 2001 yılında T.C. S.D.Ü. Gelendost Meslek Yüksekokulu’nda kurucu Öğretim Görevlisi olarak başlayan Oğuzhan Özaltın, akademik kariyerinin yanısıra aynı birimde bölüm başkanlığı, yüksekokul sekreterliği, harcama yetkilisi pozisyonlarında da idari katkı sunmuştur.

18 Mayıs 2018 tarih ve 30425 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Yükseköğretim Kanunu İle Bazı Kanun Ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair 7141 Numaralı Kanun” ile T.C. Süleyman Demirel Üniversitesi’nin bazı birimleri, T.C. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi adıyla yeni bir üniversiteye dönüşmüştür. Isparta Meslek Yüksekokulu da dönüşen yeni üniversiteye bağlanmıştır. Özaltın, 30.09.2018-22.10.2019 tarihleri arasında T.C. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Isparta Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü yapmıştır. Bu dönemde Isparta Meslek Yüksekokulu’nda 7 Bölüm Başkanlığı ve bunlara bağlı 12 programda 7000’den fazla öğrenci ön lisans öğrenimini sürdürmüştür. Özaltın’ın Müdürlüğü döneminde meslek yüksekokulunda 43 kadrolu öğretim elemanı, 23 idari personel, 26 kadrolu misafir öğretim elemanı görev yapmış, 2 Doçent, 4 Dr. Öğr. Üyesi, 1 Öğr. Gör. ataması gerçekleştirilmiştir.

2019-2020 Akademik Yılı Açılışında “İlk Ders” Etkinlikleri Çerçevesinde Sektör Temsilcilerinin Üniversite Öğrencileriyle Buluşması

Kurucu Müdürümüz Sayın E. Öğr. Gör. Çetin BÜYÜKVANLI, ISUBÜ Sanatosu’nun ve Isparta Meslek Yüksekokulu’nun Onur Konuğu Oldu. Mayıs, 2019.

1976 yılında kurulan Isparta Meslek Yüksekokulu’nun Kurucu Müdürü Sayın Öğr. Gör. Çetin BÜYÜKVANLI ve Saygıdeğer Eşleri Öğr. Gör. Canan BÜYÜKVANLI, Isparta Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu Toplantısı’na onur konuğu olarak katıldı. Isparta Meslek Yüksekokulu’nda birlikte çalıştığı akademik ve idari personelle sohbet etti. Yüksekokulu Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan ÖZALTIN, BÜYÜKVANLI’ya yüksekokulun güncel durumu hakkında bilgiler sundu. BÜYÜKVANLI ve ÖZALTIN, Isparta Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu Toplantısı’nın ardından Senato’ya geçtiler.

İngilizce Konuşma Kulübü Açılışı

Isparta MYO’da Bayramlaşma Töreni, Mayıs 2019.

Isparta MYO Yönetim Kurulu Toplantısı, 21.03.2019.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Üniversitemizin çeşitli birimlerinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Bu kapsamda Yüksekokulumuz ile Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu’nun birlikte düzenlediği etkinlikte her iki Meslek Yüksekokulundaki Kadın çalışanların Dünya Kadınlar Günü kutlandı. Etkinlikte konuşma yapan Yüksekokul Müdürümüz Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan ÖZALTIN, gösterdikleri duyarlılık, fedakarlık ve özverili çalışmalarından dolayı Kadın personele teşekkür etti. Çiçek ve hediye takdiminin de yapıldığı etkinlik, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

T.C. Süleyman Demirel Üniversitesi, Alevi-Bektaşi Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi, Müdür Yardımcısı. 2016-2018.